• Alle rollen
  • Bedrijfsleven
  • Experts | Procesbegeleiders
  • Jonge professionals
  • Onderwijs
  • Overheden
  • Werkplaatsteam
Serge Verwiel

Docent bestuurskunde Avans

Kim Lavrijsen

Ondersteuning secretariaat

Paulien Feimann

Zakelijk leider
PFeimann@brabant.nl
06-52794086

Ivo Bastiaansen

Docent mobiliteit Avans

ir. Anne Ubbels

Onderwijscoördinator & expert duurzaamheid
anneubbels@vibaexpo.nl | 06-11277755

Stijn van Liefland

Expert milieu & infographics

Peyman Soleimani

Jonge professional

drs. Vester Munnecom

Creatief verbinder & programmabouwer
vmunnecom@brabant.nl | 06-15826457

Johan Janssen

Subsidieadviseur

ing. Lieke van den Heuvel

Architect

ir. Anne van Kuijk

Adviseur werkplaats

ing. Pieter van Hulten

Beeldcommunicatie

Joost Schretlen

Financieel expert

Tom Vaessen

Facilitator | Dagvoorzitter

Adriaan van Mierlo

Directeur VIBA-Expo

Brigitte de Swart

Tekst & tekstredactie
BdSwart@brabant.nl | 06-28259359

ir. Steven Hommersom

Docent Stedenbouw Avans

Dimph Rubbens

Procesbegeleider

Jan Plooij

Expert

ing. Wim Langens

Directeur Fortes Lyceum

Martin Kleintunte

Expert duurzaamheid

Jan Piet van der Meer

Expert duurzaamheid

Ardie van Honk

Procesbegeleider & innovator |
ardie@4d-onderwijs-enbedrijfsadvies.nl |
06-50228969

drs. Rob Maessen

Expert duurzaamheid

Willem van de Watering

Jonge professional

Júlia Kovács

Jonge professional

Rob Mulder

Event & floormanager
RMulder@brabant.nl | 06-27745224

drs. Bart Verkade

Expert water & erfgoed

dr. Rudy van Stratum

Econoom & expert MGA / NLP

drs. Peter Princen

Bemiddelaar

ing. Paul van Dijk

Expert milieu

ir. Marco Visser

Expert milieu & water

Hans Stofberg

Expert circulair bouwen

ing. Chen Mao

Architect

Diane Kattevilder

Procesbegeleider

Peter Hendriks

Expert waterstof

Mark Kerkhoff

Projectleider Waterschap Aa en Maas

drs. Mischa Woutersen

Procesbegeleider

ir. Thomas Jansen

Landschapsarchitect & innovator

Geert Verlind

Expert duurzaam bouwen

prof. dr. ir. Bauke de Vries

Bouwkunde TU/e

Bart de Zwart

Docent onderzoeker Fontys

ir. Etienne Lieben MBM

Procesbegeleider

Emiliek van Vugt

Facilitator & studentenbegeleiding
EvVugt@brabant.nl |
06-55686984

ing. Pim Wagemakers

Stedenbouwkundige

ing. John Vester

Procesbegeleider

Milko van Wegberg

Expert

dr. ir. Martin Bakker

Creatief leider & econoom
MBakker@brabant.nl
06-27745180

Edward Nieuwland

Docent retail Avans

ir. Menno de Wilde

Docent technasium Fortes Lyceum

ing. Hans van Vastenhoven

Stedenbouwkundige

Erik Kieboom

Expert