• Alle rollen
  • Bedrijfsleven
  • Experts | Procesbegeleiders
  • Jonge professionals
  • Onderwijs
  • Overheden
  • Werkplaatsteam
Adriaan van Mierlo

Directeur VIBA-Expo

Bart de Zwart

Docent onderzoeker Fontys

ir. Thomas Jansen

Landschapsarchitect & innovator

Dimph Rubbens

Procesbegeleider

dr. ir. Martin Bakker

Creatief leider & econoom
MBakker@brabant.nl
06-27745180

Kim Lavrijsen

Ondersteuning secretariaat

ing. Paul van Dijk

Expert milieu

Mark Kerkhoff

Projectleider Waterschap Aa en Maas

Paulien Feimann

Zakelijk leider
PFeimann@brabant.nl
06-52794086

Martin Kleintunte

Expert duurzaamheid

Ivo Bastiaansen

Docent mobiliteit Avans

prof. dr. ir. Bauke de Vries

Bouwkunde TU/e

ir. Anne van Kuijk

Adviseur werkplaats

Júlia Kovács

Jonge professional

Hans Stofberg

Expert circulair bouwen

drs. Peter Princen

Bemiddelaar

Edward Nieuwland

Docent retail Avans

drs. Vester Munnecom

Creatief verbinder & programmabouwer
vmunnecom@brabant.nl | 06-15826457

Johan Janssen

Subsidieadviseur

ing. John Vester

Procesbegeleider

ing. Hans van Vastenhoven

Stedenbouwkundige

Rob Mulder

Event & floormanager
RMulder@brabant.nl | 06-27745224

Emiliek van Vugt

Facilitator & studentenbegeleiding
EvVugt@brabant.nl |
06-55686984

ir. Marco Visser

Expert milieu & water

ir. Menno de Wilde

Docent technasium Fortes Lyceum

drs. Rob Maessen

Expert duurzaamheid

Serge Verwiel

Docent bestuurskunde Avans

Geert Verlind

Expert duurzaam bouwen

Diane Kattevilder

Procesbegeleider

ir. Steven Hommersom

Docent Stedenbouw Avans

Jan Piet van der Meer

Expert duurzaamheid

Peyman Soleimani

Jonge professional

ing. Pim Wagemakers

Stedenbouwkundige

ing. Wim Langens

Directeur Fortes Lyceum

Ardie van Honk

Procesbegeleider & innovator |
ardie@4d-onderwijs-enbedrijfsadvies.nl |
06-50228969

drs. Mischa Woutersen

Procesbegeleider

dr. Rudy van Stratum

Econoom & expert MGA / NLP

ing. Pieter van Hulten

Beeldcommunicatie

Joost Schretlen

Financieel expert

Willem van de Watering

Jonge professional

ir. Etienne Lieben MBM

Procesbegeleider

drs. Bart Verkade

Expert water & erfgoed

Jan Plooij

Expert

Brigitte de Swart

Tekst & communicatie
BdSwart@brabant.nl | 06-28259359

ing. Lieke van den Heuvel

Architect

ir. Anne Ubbels

Onderwijscoördinator & expert duurzaamheid
anneubbels@vibaexpo.nl | 06-11277755

ing. Chen Mao

Architect

Stijn van Liefland

Expert milieu & infographics

Milko van Wegberg

Expert

Tom Vaessen

Facilitator | Dagvoorzitter

Peter Hendriks

Expert waterstof

Erik Kieboom

Expert