• Alle rollen
  • Bedrijfsleven
  • Experts | Procesbegeleiders
  • Jonge professionals
  • Onderwijs
  • Overheden
  • Werkplaatsteam
Edward Nieuwland

Docent retail Avans

Geert Verlind

Expert duurzaam bouwen

Dimph Rubbens

Procesbegeleider

ir. Etienne Lieben MBM

Procesbegeleider

drs. Peter Princen

Bemiddelaar

Emiliek van Vugt

Facilitator & studentenbegeleiding
EvVugt@brabant.nl |
06-55686984

Stijn van Liefland

Expert milieu & infographics

Martin Kleintunte

Expert duurzaamheid

Jan Plooij

Expert

Kim Lavrijsen

Ondersteuning secretariaat

Peyman Soleimani

Jonge professional

ir. Anne Ubbels

Onderwijscoördinator & expert duurzaamheid
anneubbels@vibaexpo.nl | 06-11277755

ing. Lieke van den Heuvel

Architect

Bart de Zwart

Docent onderzoeker Fontys

ing. Pieter van Hulten

Beeldcommunicatie

ing. Wim Langens

Directeur Fortes Lyceum

Jan Piet van der Meer

Expert duurzaamheid

Brigitte de Swart

Tekst & communicatie
BdSwart@brabant.nl | 06-28259359

ing. John Vester

Procesbegeleider

Johan Janssen

Subsidieadviseur

dr. Rudy van Stratum

Econoom & expert MGA / NLP

ing. Chen Mao

Architect

ing. Paul van Dijk

Expert milieu

Hans Stofberg

Expert circulair bouwen

Rob Mulder

Event & floormanager
RMulder@brabant.nl | 06-27745224

drs. Bart Verkade

Expert water & erfgoed

ing. Hans van Vastenhoven

Stedenbouwkundige

ir. Menno de Wilde

Docent technasium Fortes Lyceum

dr. ir. Martin Bakker

Creatief leider & econoom
MBakker@brabant.nl
06-27745180

Ivo Bastiaansen

Docent mobiliteit Avans

Peter Hendriks

Expert waterstof

drs. Mischa Woutersen

Procesbegeleider

ir. Anne van Kuijk

Adviseur werkplaats

Adriaan van Mierlo

Directeur VIBA-Expo

Júlia Kovács

Jonge professional

Erik Kieboom

Expert

Willem van de Watering

Jonge professional

Milko van Wegberg

Expert

Diane Kattevilder

Procesbegeleider

drs. Rob Maessen

Expert duurzaamheid

Serge Verwiel

Docent bestuurskunde Avans

Paulien Feimann

Zakelijk leider
PFeimann@brabant.nl
06-52794086

drs. Vester Munnecom

Creatief verbinder & programmabouwer
vmunnecom@brabant.nl | 06-15826457

prof. dr. ir. Bauke de Vries

Bouwkunde TU/e

Ardie van Honk

Procesbegeleider & innovator |
ardie@4d-onderwijs-enbedrijfsadvies.nl |
06-50228969

ing. Pim Wagemakers

Stedenbouwkundige

Tom Vaessen

Facilitator | Dagvoorzitter

ir. Marco Visser

Expert milieu & water

Mark Kerkhoff

Projectleider Waterschap Aa en Maas

Joost Schretlen

Financieel expert

ir. Thomas Jansen

Landschapsarchitect & innovator

ir. Steven Hommersom

Docent Stedenbouw Avans