• Alle rollen
  • Bedrijfsleven
  • Experts | Procesbegeleiders
  • Jonge professionals
  • Onderwijs
  • Overheden
  • Werkplaatsteam
ing. Hans van Vastenhoven

Stedenbouwkundige

Adriaan van Mierlo

Directeur VIBA-Expo

ing. Lieke van den Heuvel

Architect

drs. Bart Verkade

Expert water & erfgoed

Rob Mulder

Event & floormanager
RMulder@brabant.nl | 06-27745224

Júlia Kovács

Jonge professional

ir. Anne van Kuijk

Adviseur werkplaats

Mark Kerkhoff

Projectleider Waterschap Aa en Maas

ir. Menno de Wilde

Docent technasium Fortes Lyceum

Geert Verlind

Expert duurzaam bouwen

Jan Piet van der Meer

Expert duurzaamheid

ing. Wim Langens

Directeur Fortes Lyceum

Diane Kattevilder

Procesbegeleider

drs. Rob Maessen

Expert duurzaamheid

dr. ir. Martin Bakker

Creatief leider & econoom
MBakker@brabant.nl
06-27745180

Joost Schretlen

Financieel expert

Ivo Bastiaansen

Docent mobiliteit Avans

Edward Nieuwland

Docent retail Avans

drs. Peter Princen

Bemiddelaar

Johan Janssen

Subsidieadviseur

Bart de Zwart

Docent onderzoeker Fontys

ir. Marco Visser

Expert milieu & water

Dimph Rubbens

Procesbegeleider

Stijn van Liefland

Expert milieu & infographics

ir. Etienne Lieben MBM

Procesbegeleider

ing. Paul van Dijk

Expert milieu

Erik Kieboom

Expert

Tom Vaessen

Facilitator | Dagvoorzitter

ir. Thomas Jansen

Landschapsarchitect & innovator

Milko van Wegberg

Expert

drs. Vester Munnecom

Creatief verbinder & programmabouwer
vmunnecom@brabant.nl | 06-15826457

ing. Chen Mao

Architect

Jan Plooij

Expert

ing. Pieter van Hulten

Beeldcommunicatie

ing. Pim Wagemakers

Stedenbouwkundige

prof. dr. ir. Bauke de Vries

Bouwkunde TU/e

ir. Steven Hommersom

Docent Stedenbouw Avans

Ardie van Honk

Procesbegeleider & innovator |
ardie@4d-onderwijs-enbedrijfsadvies.nl |
06-50228969

Peyman Soleimani

Jonge professional

Emiliek van Vugt

Facilitator & studentenbegeleiding
EvVugt@brabant.nl |
06-55686984

drs. Mischa Woutersen

Procesbegeleider

Martin Kleintunte

Expert duurzaamheid

ing. John Vester

Procesbegeleider

Willem van de Watering

Jonge professional

Hans Stofberg

Expert circulair bouwen

ir. Anne Ubbels

Onderwijscoördinator & expert duurzaamheid
anneubbels@vibaexpo.nl | 06-11277755

Serge Verwiel

Docent bestuurskunde Avans

dr. Rudy van Stratum

Econoom & expert MGA / NLP

Peter Hendriks

Expert waterstof

Kim Lavrijsen

Ondersteuning secretariaat

Paulien Feimann

Zakelijk leider
PFeimann@brabant.nl
06-52794086

Brigitte de Swart

Tekst & tekstredactie
BdSwart@brabant.nl | 06-28259359