• Alle rollen
  • Bedrijfsleven
  • Experts | Procesbegeleiders
  • Jonge professionals
  • Onderwijs
  • Overheden
  • Werkplaatsteam
ir. Steven Hommersom

Docent Stedenbouw Avans

ir. Menno de Wilde

Docent technasium Fortes Lyceum

Willem van de Watering

Jonge professional

Ivo Bastiaansen

Docent mobiliteit Avans

drs. Mischa Woutersen

Procesbegeleider

Serge Verwiel

Docent bestuurskunde Avans

ing. Hans van Vastenhoven

Stedenbouwkundige

Joost Schretlen

Financieel expert

drs. Bart Verkade

Expert water & erfgoed

Júlia Kovács

Jonge professional

Adriaan van Mierlo

Directeur VIBA-Expo

ing. Wim Langens

Directeur Fortes Lyceum

Edward Nieuwland

Docent retail Avans

ir. Anne van Kuijk

Adviseur werkplaats

Peter Hendriks

Expert waterstof

Paulien Feimann

Zakelijk leider
PFeimann@brabant.nl
06-52794086

prof. dr. ir. Bauke de Vries

Bouwkunde TU/e

ing. Paul van Dijk

Expert milieu

dr. ir. Martin Bakker

Creatief leider & econoom
MBakker@brabant.nl
06-27745180

Emiliek van Vugt

Facilitator & studentenbegeleiding
EvVugt@brabant.nl |
06-55686984

ing. Lieke van den Heuvel

Architect

ing. John Vester

Procesbegeleider

ing. Chen Mao

Architect

Ardie van Honk

Procesbegeleider & innovator |
ardie@4d-onderwijs-enbedrijfsadvies.nl |
06-50228969

ing. Pieter van Hulten

Beeldcommunicatie

dr. Rudy van Stratum

Econoom & expert MGA / NLP

Bart de Zwart

Docent onderzoeker Fontys

Dimph Rubbens

Procesbegeleider

ir. Marco Visser

Expert milieu & water

Peyman Soleimani

Jonge professional

drs. Rob Maessen

Expert duurzaamheid

Jan Piet van der Meer

Expert duurzaamheid

Kim Lavrijsen

Ondersteuning secretariaat

Brigitte de Swart

Tekst & communicatie
BdSwart@brabant.nl | 06-28259359

Mark Kerkhoff

Projectleider Waterschap Aa en Maas

drs. Peter Princen

Bemiddelaar

Tom Vaessen

Facilitator | Dagvoorzitter

ir. Anne Ubbels

Onderwijscoördinator & expert duurzaamheid
anneubbels@vibaexpo.nl | 06-11277755

ir. Thomas Jansen

Landschapsarchitect & innovator

Milko van Wegberg

Expert

Martin Kleintunte

Expert duurzaamheid

Erik Kieboom

Expert

Rob Mulder

Event & floormanager
RMulder@brabant.nl | 06-27745224

ing. Pim Wagemakers

Jonge professional

Geert Verlind

Expert duurzaam bouwen

Stijn van Liefland

Expert milieu & infographics

drs. Vester Munnecom

Creatief verbinder & programmabouwer
vmunnecom@brabant.nl | 06-15826457

ir. Etienne Lieben MBM

Procesbegeleider

Hans Stofberg

Expert circulair bouwen

Johan Janssen

Subsidieadviseur

Jan Plooij

Expert